İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

İade Politikası

Satın aldığınız üründen tam olarak memnun kalmazsanız, size en yüksek kalitede ürünleri sunmaya çalışıyor ve satın almanızı sevdirmek istiyoruz. Bu nedenle, siparişinizi teslim aldıktan sonraki 14 gün içinde iade edebilir veya başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

İADE POLİTİKASI Ürün, alındığı tarihten itibaren 14 gün içinde iade edilmelidir. Ürün giyilmemiş ve yıkanmamış olmalıdır. Üründe tüm orijinal etiketler bulunmalıdır. Bedenle ilgili sorunlar: Eğer bir ürün bedeninde bir hata varsa (ürün beden rehberine uygun değilse), bize kanıt sunarak iade sürecini başlatabilirsiniz. Eğer herhangi bir şans eseri beden rehberimizi göz ardı ettiyseniz (her ürünün kendi beden rehberi olduğunu unutmayın), ürünleri bize iade etmek konusunda yardımınızı büyük bir memnuniyetle karşılarız. Lütfen dönüşle ilgili herhangi bir ek masrafın sizin sorumluluğunuzda olacağını unutmayın. Anlayışınız için teşekkür ederiz!

Müşteriler, iade sürecini info@urban-laws.com adresinden başlatabilirler.

İADELER/DEĞİŞİMLER Ürününüzü mağaza kredisine, farklı bir ürüne veya orijinal ödeme yöntemine iade edebilirsiniz. Orijinal kargo ücreti (varsa) genellikle iade edilemez.

Lütfen iadelerde nakliye etiketi sağlamıyoruz.

İadenizi veya değişim talebinizi başlatmak için lütfen info@urban-laws.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Bir öğeyi iade etmek veya değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

Paket faturasının veya sipariş onay e-postasının bir kopyasını ekleyin ve istenen yeni bedeni veya ürünü belirtin. (Değişimler için tüm ürün ve bedenlerin stokta olacağını garanti edemeyiz.) İadenizi size e-posta ile bildirilen adrese gönderin. İadeniz alındığında, yeni ürün(ler)iniz ek bir ücret olmaksızın gönderilecek veya iadeniz gerçekleştirilecektir.

İADELER İade edilen ürünü geri gönderirken takip numarası gereklidir. Aksi takdirde, sipariş iade hizmetini kaybedebilir.

İadeleriniz, iadenizi aldıktan yaklaşık 1 ila 3 iş günü içinde işleme konulacaktır.

Geri gönderme masrafları iade edilmez. İthalat vergileri/gümrük vergileri ve gümrük ücretleri iade edilmez. Kalite sorunları hariç, özel ürünler iade politikasına dahil değildir. Mağaza kredilerinin nakit olarak kullanılması mümkün değildir. Ayrıca, siparişiniz önceki bir iadeye ilişkin mağaza kredileriyle satın alındıysa, sipariş ücretsiz iade için uygun değildir.