İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Hizmet Koşulları

**GENEL BAKIŞ**

Bu web sitesi UrbanLaws tarafından işletilmektedir. Site boyunca, "biz", "bize" ve "bizim" terimleri UrbanLaws'u ifade eder. UrbanLaws, bu site aracılığıyla size, kullanıcıya sunulan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetlere ilişkin olarak, burada belirtilen tüm koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz şartıyla, "Hizmet" sunar.

Sitemizi ziyaret ederek veya bize bir şey satın alarak, "Hizmet"imize katılırsınız ve aşağıdaki hüküm ve koşullara ("Hizmet Koşulları", "Koşullar") bağlı olduğunuzu kabul edersiniz, burada atıfta bulunulan veya hiperlinkle mevcut olan ek koşullar ve koşullar da dahil olmak üzere. Bu Hizmet Koşulları, siteyi kullanan tüm kullanıcılar için geçerlidir, bunlar arasında sadece tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tüccarlar ve/veya içerik sağlayıcılar da bulunmaktadır.

Lütfen web sitemizi erişmeden veya kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikkatlice okuyun. Site'nin herhangi bir bölümüne erişerek veya kullanarak, bu Hizmet Koşullarına bağlı olduğunuzu kabul edersiniz. Bu anlaşmanın tüm koşullarını kabul etmiyorsanız, web sitesine erişemez veya hizmetleri kullanamazsınız. Bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul ediliyorsa, kabul açıkça bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen yeni özellikler veya araçlar da Hizmet Koşullarına tabi olacaktır. Hizmet Koşullarının en güncel sürümünü istediğiniz zaman bu sayfada gözden geçirebilirsiniz. Hizmet Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız ve bu değişiklikleri ve/veya değişiklikleri web sitemize göndererek veya değişiklikleri yayınlamak suretiyle yaparız. Değişiklikleri düzenli olarak kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasını takiben web sitesine erişiminiz veya kullanımınız, bu değişikliklerin kabulü anlamına gelir.

Mağazamızı Shopify Inc. barındırır. Bize ürünlerimizi ve hizmetlerimizi satma imkanı veren çevrimiçi e-ticaret platformunu sağlarlar.

**BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA KOŞULLARI**

Bu Hizmet Koşullarını kabul ederek, yaşadığınız eyalette veya eyaletinizde reşit yaştaysanız veya reşit yaşta olduğunuzu ve herhangi bir küçük bağımlınızın bu siteyi kullanmasına izin verdiğinizi beyan edersiniz.
Ürünlerimizi herhangi bir yasa dışı veya yetkisiz amaç için kullanamazsınız ve kullanırken, yargı alanınızda herhangi bir yasayı ihlal edemezsiniz (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere telif hakkı yasaları).
Herhangi bir zararlı kodu, solucanı veya virüsü iletemezsiniz.
Herhangi bir Koşulun ihlali veya ihlali, Hizmetlerinizin derhal sona erdirilmesiyle sonuçlanacaktır.

**BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR**

Herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye herhangi bir zamanda Hizmet sunmayı reddetme hakkını saklı tutarız.
İçeriğinizin (kredi kartı bilgileri hariç), şifresiz olarak iletilmiş olabileceğini ve (a) çeşitli ağlar üzerinden iletimler ve (b) bağlantı ağlarının veya cihazların teknik gereksinimlerine uyacak şekilde değişiklikler içerebileceğini anladığınızı kabul edersiniz. Kredi kartı bilgileri, her zaman ağlar arası aktarım sırasında şifrelenir.
İzin almadan, hizmetin herhangi bir bölümünü, hizmetin kullanımını veya hizmete erişimi veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir iletişimi çoğaltamaz, çoğaltamaz, kopyalayamaz, satamaz, yeniden satamaz veya kullanamazsınız. hizmeti veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir teması. İzin verilmiş yazılı iznimiz olmadan.
Bu anlaşmada kullanılan başlıklar sadece kolaylık sağlamak amacıyla dahil edilmiştir ve bu Koşulları sınırlamaz veya etkilemez.

**BÖLÜM 3 - BİLGİLERİN DOĞRULUĞU, TAMAMI VE ZAMANINDA OLMA**

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmadığı takdirde sorumlu değiliz. Bu sitedeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve kararlarınızı danışmadan vermeyi gerektirmez ve karar vermede kullanılmamalıdır, daha doğru, daha eksiksiz veya daha zamanında kaynaklara danışılmaksızın. Bu site üzerindeki materyallere güvenme riski size

aittir.
Bu site belirli tarihsel bilgiler içerebilir. Tarihli bilgi, gerekli olduğunda güncel değildir ve sadece referansınız içindir. Bu sitemizdeki herhangi bir bilgiyi değiştirme hakkını saklı tutarız. Ancak, sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi izlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

**BÖLÜM 4 - HİZMET VE FİYATLARDA DEĞİŞİKLİKLER**

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirim yapılmaksızın değişebilir.
Herhangi bir zamanda, önceden bildirim yapılmaksızın Hizmeti (veya herhangi bir bölümünü veya içeriğini) değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız.
Herhangi bir modifikasyon, fiyat değişikliği, askıya alma veya Hizmetin durdurulması durumunda size veya üçüncü bir tarafa karşı herhangi bir sorumluluğumuz olmayacaktır.

**BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VE HİZMETLER (uygulanabilirse)**

Belirli ürünler veya hizmetler yalnızca web sitesi aracılığıyla çevrimiçi olarak mevcut olabilir. Bu ürünlerin veya hizmetlerin miktarları sınırlı olabilir ve yalnızca İade Politikamıza göre iade veya değişim hakkına sahiptirler.
Mağazamızdaki ürünlerin renklerini ve görüntülerini mümkün olduğunca doğru bir şekilde göstermeye çalıştık. Ancak bilgisayarınızın monitörünün herhangi bir rengi doğru bir şekilde göstereceğini garanti edemeyiz.
Ürünlerimizin veya hizmetlerimizin kalitesinin, bilginin veya diğer materyalinizin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.

**BÖLÜM 6 - FATURA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU**

Size sunduğumuz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutarız. Biz, takdir yetkimizde, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresi altında verilen siparişleri içerebilir. Bir siparişi değiştirmek veya iptal etmek durumunda, siparişin yapıldığı sırada sağlanan e-posta ve/veya fatura adresi/telefon numarasını kullanarak sizinle iletişime geçmeye çalışabiliriz. Siparişi değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutarız, bu durumda, siparişi verilen kişi, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı fatura ve/veya teslimat adresi altında verilmiş gibi görünüyorsa siparişleri sınırlamak veya yasaklamak.

Tüm satın alımlarınız için geçerli, güncel ve doğru satın alma ve hesap bilgileri sağlama konusundaki yükümlülüğünüzü kabul edersiniz. Hesap ve diğer bilgilerinizi, e-posta adresinizi ve kredi kartı numaralarını ve son kullanma tarihlerinizi dahil olmak üzere hızlı bir şekilde güncellemeniz gerektiğini kabul edersiniz, böylece işlemlerinizi tamamlayabilir ve gerekli olduğunda sizinle iletişime geçebiliriz.

Daha fazla detay için lütfen İade Politikamızı inceleyin.

**BÖLÜM 7 - İSTEĞE BAĞLI ARAÇLAR**

Üçüncü taraf araçlarına erişim sağlayabiliriz, bunlar üzerinde ne denetim ne de girişimimiz olmadığına dikkatinizi çekeriz.
Üçüncü taraf araçlara erişim sağladığımızı kabul ve onaylarsınız ve bu araçlara erişim sağlama ve kullanma konusunda herhangi bir garanti, temsil veya koşul olmaksızın "olduğu gibi" ve "mevcut" olarak sunulmaktadır. Üçüncü taraf araçlarının kullanımından kaynaklanan hiçbir sorumluluğumuz olmayacaktır.
Sitede sunulan isteğe bağlı üçüncü taraf araçlarının kullanımı tamamen kendi riskiniz ve takdirinizdedir ve ilgili üçüncü taraf sağlayıcı(lar)ı tarafından sağlanan araçların koşullarını ve onayını onayladığınızdan ve onayladığınızdan emin olmalısınız.
Gelecekte, web sitesi aracılığıyla yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araçlar ve kaynakların serbest bırakılması dahil). Bu yeni özellikler ve/veya hizmetler de bu Hizmet 

Koşullarına tabi olacaktır.

**BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI**

Hizmetimiz aracılığıyla erişilebilen belirli içerikler, ürünler ve hizmetler üçüncü tarafların materyallerini içerebilir.
Bu sitedeki üçüncü taraf bağlantıları sizi bizimle ilişkili olmayan üçüncü taraf web sitelerine yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğunu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyal veya web sitesi için herhangi bir garanti veya sorumluluk üstlenmeyiz veya bu konuda herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.
Herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ile yapılan alışveriş veya kullanılan malzemeler, ürünler, hizmetler, kaynaklar, içerik veya başka herhangi bir işlemle ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar veya hasardan sorumlu değiliz. Lütfen üçüncü tarafın politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyin ve onları anlamadan önce herhangi bir işlemde bulunmadan önce anladığınızdan emin olun. Üçüncü taraf ürünleri ile ilgili şikayetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

**BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİM VE DİĞER GÖNDERİLER**

Bizden talep üzerine belirli belirli gönderiler (örneğin yarışma girişleri) gönderirseniz veya talep olmaksızın, çevrimiçi, e-posta, posta veya başka şekillerde (topluca, 'yorumlar') yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyaller, bizim tarafımızdan, herhangi bir kısıtlama olmaksızın, herhangi bir ortamda, istediğimiz zaman düzenleme, kopyalama, yayınlama, dağıtma, çeviri ve başka şekillerde kullanma hakkına sahip olduğumuzu kabul edersiniz. (1) herhangi bir yorumu gizli tutmak; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemek; veya (3) herhangi bir yoruma cevap vermek için yükümlülüğümüz yoktur.
Birlikte, belirli bir kişinin cinsiyetine, cinsel yönelimine, dinine, etnisitesine, ırkına, yaşına, ulusal kökenine veya engeline dayanarak taciz, istismar, hakaret, zarar, iftira, iftira, hakaret, tehdit, pornografik, müstehcen veya başka türlü kabul edilemez olduğu veya herhangi bir tarafın mülkiyet hakkını veya bu Hizmet Koşullarını ihlal eden yorumlar.
Yorumlarınızın hiçbirinin herhangi bir üçüncü tarafın hakkını ihlal etmeyeceğini, telif hakkını, ticari markayı, gizliliği, kişiliği veya diğer kişisel veya mülkiyet hakkını ihlal etmeyeceğinizi daha da kabul edersiniz. Ayrıca, yorumlarınızın iftira veya diğer hukuka aykırı, saldırgan veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya hizmetin işleyişini veya bu hizmet veya ilgili herhangi bir web sitesinin işleyişini herhangi bir şekilde etkileyebilecek herhangi bir bilgisayar virüsü veya başka kötü amaçlı yazılımı içermeyeceğini kabul edersiniz. kendinizi veya başkasını veya başkalarını yanıltmamak için yanıltıcı bir e-posta adresi kullanmayacaksınız. Yaptığınız yorumlardan ve doğruluklarından yalnızca siz sorumlusunuz. Sizin veya üçüncü taraflar tarafından yayınlanan yorumlar için hiçbir sorumluluk almıyor ve hiçbir tazminat talep etmiyoruz.

**BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER**

Mağaza aracılığıyla verdiğiniz kişisel bilgiler, gizlilik politikası aracılığıyla yönetilir.

**BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIK VE EKSİKLİKLER**

Zaman zaman, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, transit süreleri ve kullanılabilirlikle ilgili bilgiler içeren sitemizde veya Hizmette hatalı, yanıltıcı veya eksik bilgiler olabilir. Herhangi bir zamanda, önceden bildirim yapmaksızın, Hizmette veya herhangi bir ilgili web sitesinde herhangi bir bilginin yanlış olduğunu düzeltme, doğrulama veya eksikliklerini düzeltme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız (hizmette veya herhangi bir ilgili web sitesinde herhangi bir bilgi hatalı ise).
Zorunlu olmadıkça, 

Hizmette veya herhangi bir ilgili web sitesindeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur, ancak güncellenmiş bilgileri izlemek sizin sorumluluğunuzdadır.

**BÖLÜM 12 - YASAL UYUŞMAZLIK**

Bu Hizmet Koşullarının yorumlanması ve uygulanması veya bu Hizmetle ilgili veya bu Hizmetle ilgili herhangi bir yasal uyumsuzluk nedeniyle ortaya çıkabilecek herhangi bir iddia (dava veya hak talepleri dahil) dahil olmak üzere, herhangi bir iddia veya iddiaya ilişkin veya herhangi bir şekilde bu Hizmet Koşullarının ihlal edilmesi (veya ihlal edilmesi), İsviçre Federal Mahkemeleri veya İsviçre Konfederasyonunun eyalet mahkemeleri tarafından çözülecek ve yargılanacaktır. Herhangi bir yasal işlem başlatmayı kabul ediyorsanız, bu Hizmet Koşullarının ihlal edildiği, ihlal edildiği veya ihlal edildiği konusunda bir delil veya herhangi bir neden göstermek zorunda olduğunuzu kabul edersiniz.
**BÖLÜM 13 - TELİF HAKKI VE TELİF HAKKI İHLALİNİN YAZILIMI**

Bu Hizmet ve tüm içeriği, UrbanLaws'a ait veya lisans altında bulunan ve telif hakkı kanunları ve uluslararası telif hakkı sözleşmeleri ile korunan malzemelerdir.
Hizmetin kullanımı sırasında hiçbir şekilde UrbanLaws'ın önceden yazılı izni olmaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz, ziyaret edilemez veya başka bir şekilde kullanılamaz (ticari amaçlar için veya ticari olmayan amaçlar için). .

**BÖLÜM 14 - KULLANIMI İZİN VERİLEN YAZILIM**

Hizmetle ilgili veya bununla bağlantılı olarak sunulan yazılımı kullanmak için bir lisans verilir, ancak UrbanLaws'a ait veya UrbanLaws'ın lisans altında bulunan ve bu Hizmet Koşullarında belirtilen tüm koşullara uyulmalıdır.
Yazılımın tüm kopyalarını yapma, tersine mühendislik, ters mühendislik, dekompilasyon veya başka bir yolla değiştirme veya deneme yapma hakkınız yoktur.

**BÖLÜM 15 - HÜKÜMLÜLÜK**

Bu Hizmet Koşullarındaki herhangi bir hüküm, herhangi bir yargı yetkisinin yetkili bir mahkemesi tarafından geçersiz, yasadışı veya uygulanamaz kabul edilirse, bu hüküm bu Hizmet Koşullarının diğer hükümlerini etkilemez, geçerli, yasal olmayan veya uygulanamaz olmayacaktır. .

**BÖLÜM 16 - ANLAŞMA ŞARTLARI**

Bu Hizmet Koşulları ve bu Hizmet aracılığıyla veya bu Hizmetle ilişkili olan politika veya kurallar veya UrbanLaws tarafından sağlanan hizmetlerle ilgili başka bir anlaşma veya anlaşma, sizi ve UrbanLaws'u Hizmet koşullarına tabi olmaya zorlar.
Hizmet koşullarındaki herhangi bir hükmün ihlali durumunda, UrbanLaws tarafından bu hakkın ve hüküm ve koşulların ihlali konusunda herhangi bir zamanda işleme konmama veya uygulanmama hakkı saklı tutulur. Bu şartlar ve koşullar veya bu hizmetle ilgili başka bir anlaşma veya anlaşma tarafımızca ihlal edildiğinde, tarafınızca alınan herhangi bir talep, ceza, ceza, saldırı veya başka bir talepten sorumlu olmayacağız. veya işlemlerin mahiyeti ne olursa olsun.

**BÖLÜM 17 - ANLAŞMA ŞARTLARINDA DEĞİŞİKLİKLER**

UrbanLaws, bu Hizmet Koşullarını zaman zaman herhangi bir zamanda belirli nedenlerle güncelleyebilir.
Hizmet Şartlarına devam ederek, Hizmet Koşullarında yapılacak herhangi bir değişikliği kabul etmiş olursunuz.
Hizmet Koşullarındaki değişiklikler hemen yayınlanır ve bu sayfada belirtilen yeni koşulların yürürlüğe girmesiyle derhal yürürlüğe girer.
Bu Hizmet Koşullarındaki değişiklikleri düzenli olarak kontrol etmeniz sizin sorumluluğunuzdadır.
Güncel bilgileri güncellediğinizden emin olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmeniz önerilir.
Hizmet Şartlarına karşı çıktığınızda, bu hizmeti kullanamazsınız. Herhangi bir şüpheniz varsa, bu sayfanın sonunu kontrol edin. Bu Hizmet Koşullarını kabul etmiyorsanız, hizmeti kullanmayın.